Najwyższa efektywność w swojej klasie - prosta obsługa
Rozjaśniamy rzeczywistość
Najlepsze środki czystości dla każdego!
Tu jesteś:
Strona główna › O firmie

O firmie

Na rynku dystrybucji urządzeń i sprzętu do czyszczenia oraz usług porządkowych działamy w zasadzie od wielu lat. Początkowo jako dwa niezależne podmioty gospodarcze, by od roku 2000 zaistnieć w formie spółki, tworząc mieszankę doświadczenia, wieloletniej praktyki z teorią.

Nasza droga ku doświadczeniu

Wszystko rozpoczęło się w 1991 roku, drugim roku, wolnego rynku w Polsce. Rozpoczynamy prace w firmie porządkowej, wchodzącej w skład dużego holdingu.

Firma, w bardzo krótkim czasie staje się liderem w obsłudze dużych klientów w całej Polsce. Dynamiczny rozwój idzie w parze z rozszerzaniem zakresu działalności i świadczonych usług. Firma ma świadomość, ze obecność na rynku gwarantuje tylko kadra wyszkolona i w pełni profesjonalna - przechodzimy cykl szkoleń. Dzięki temu na rynku zyskujemy opinie tych którzy potrafią przełożyć teorie na praktykę - z uwzględnieniem specyfiki polskich realiów.
Dzięki temu, naprawdę WIEMY co powinien kupić potencjalny klient, by rozwiązać problem z utrzymaniem czystości na obiekcie.

Wiemy, ze gro firm po sprzedaniu urządzenia czy usługi "zapomina" o kliencie.
W celu ustawicznego "pilnowania" naszych kontrahentów stworzyliśmy program - "Dystrybucja Doradztwo Opieka"

Program DDO - to nic innego jak działanie na rzecz klienta i nie pozostawianie go samego z ewentualnym problemem.

Zawsze jesteśmy do dyspozycji, doradzimy jaką maszynę, urządzenie czy sprzęt ręczny dobrać do danego rodzaju obiektu. Pomożemy w doborze materiałów eksploatacyjnych, wskażemy właściwą technologię oraz zapewniamy opiekę naszego konsultanta. Zapewniamy profesjonalny system szkolenia personelu sprzątającego z naciskiem na właściwe, racjonalne wykorzystanie sprzętu i środków czyszczących, często bezmyślnie użytkowanych, co skutkuje efektem zupełnie innym od zamierzonego.

Partnerzy:
  • NUMATIC
  • KLEEN Purgatis
  • KIEHL
  • TERSUS
  • ETC.