Najwyższa efektywność w swojej klasie - prosta obsługa
Rozjaśniamy rzeczywistość
Najlepsze środki czystości dla każdego!
Tu jesteś:
Strona głównaArchiwum aktualności › BLUE STAR - CZYSZCZENIE POWIERZCHNI ZE ZWIĘKSZONĄ SIŁĄ

BLUE STAR - CZYSZCZENIE POWIERZCHNI ZE ZWIĘKSZONĄ SIŁĄ

2014-01-06

Zoptymalizowany i silny środek czyszczący o właściwościach pielęgnacyjnych

Dzięki zawartości mikroemulsji posiada wzmocnioną siłę rozpuszczania cząsteczek brudu, tłuszczy, oleju. Słabo pieniący system środków powierzchniowo czynnych - nadaje się do zastosowania w automatach czyszczących. Usuwa również slady po gumie, atramencie i długopisie. Czyści gruntownie i szybko, nie nawarstwia sie na czyszczonej powierzchni. Wysycha nie pozostawiając śladów, nadaje połysk. Pozostawia przyjemny, świeży zapach.


Środek do mycia wszystkich powierzchni odpornych na działanie wody, takich jak PCV, linoleum, gładki kamień, nie glazurowany klinkier, płytka podłogowa, zabezpieczony parkiet, korek, guma, ceramika, metal. Z uwagi na szybkie wysychanie, szczególnie nadaje się do bieżącej pielęgnacji podłóg zabezpieczonych powłoką polimerową oraz powierzchni, które zaraz po umyciu mają być uczęszczane. Stosowany do mycia powierzchni twardych (maszyn, linii produkcyjnych) w przemyśle przetwórstwa spożywczego. Może być również zastosowany do mycia w automatach czyszczących-zbierających.

Do czyszczenia bieżącego zamkniętych i zabezpieczonych powierzchni wystarczy 20-40 ml środka na 8 litrów wody. Do czyszczenia podłóg nie zabezpieczonych zaleca się roztwór 50-80 ml na 8 litrów wody. Mycie automatem czyszcząco-zbierającym - 10-15 ml na 1 litr wody. Uporczywe zabrudzenia lub zarysowania mogą być usuwane środkiem nie rozcieńczonym.

Dokumenty

Zdjęcia